Київ, бульвар Вацлава Гавела 4, корпус 2.
пн-нд – цілодобово без вихідних
26.08.2019 | admin

«Армія чистоти» – учасник Міжнародного експофоруму FORECH 2019 ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу

У період з 25 по 27 вересня співробітники клінінгової компанії «Армії чистоти» взяли участь в щорічному клінінговому форумі Kiev Clean Expo. Це спеціалізований проект для постачальників і споживачів послуг індустрії чистоти, націлений на розвиток галузі і зміцнення зв’язків між гравцями ринку.
В рамках FORECH 2019 клінінгові компанії з України, Італії та Білорусії змагалися в майстерності миття скління, хімчистки м’яких меблів і килимів. За результатами виконання практичних завдань і проходження тестування експерти відзначили високий рівень майстерності співробітників «Армії чистоти», а також унікальний підхід до виведення плям з килимового покриття.
Інтерес у відвідувачів виставки викликали індивідуальні розробки ключових фахівців компанії в області комплексного обслуговування спортклубів і ресторанів, а також технологічні рішення, що оптимізують бюджет на проведення хімчистки м’яких меблів і килимів в офісах.
Ми готові запропонувати вигідні умови співпраці і розділити успіх з закладами HoReCa, спортклубами, офісами і т.д. Чекаємо ваших звернень!