Київ, бульвар Вацлава Гавела 4, корпус 2.
пн-нд – цілодобово без вихідних
Клінінг
Хімчистка
Миття вікон
Альпінізм
Клінінг
Професійне прибирання (клінінг) будь-якої складності в Києві та області: генеральне, щоденне, після ремонту, після потопу або пожежі. Беремо на щоденне обслуговування об’єкти будь-якої площі і складності. Працюємо за договором, економимо до 20% бюджету на підтримку чистоти за рахунок оптових закупівель засобів для прибирання, витратних матеріалів для кухні та санвузлів, інвентарю.
Хімчистка
Цілодобова виїзна хімчистка в Києві і області килимів, диванів, матраців, будь м’яких меблів. Послуги хімчистки для ресторанів, кафе, готелів, шкіл, офісів, ТЦ. Працюємо професійними британськими засобами без запаху Prochem і суперпотужним екстрактором Galaxy 2000, сушимо меблі після чистки. Оплата з/без НДС.
Миття вікон
Миємо вікна на будь-якій висоті вручну, з автовишки або із залученням штатних альпіністів. Сезонне миття вікон в Києві і області, після ремонту або будівництва; клінінг скляних фасадів та вітрин. Миємо скло до 20 м з землі за допомогою WFP-системи демінералізованою водою без розводів. Лояльні ціни.
Альпінізм
У 2016 році отримали дозвіл на висотні роботи, набрали досвідчених альпіністів в штат – і миємо вікна, фасади, вивіски на будь-якій висоті в Києві і області. Висотна мийка вікон можлива цілий рік в гарну погоду, звертайтеся! Виїзд на оцінку по місту безкоштовний, краща ціна на послуги промислових альпіністів в Києві.