Київ, бульвар Вацлава Гавела 4, корпус 2.
пн-нд – цілодобово без вихідних
сезонне, після ремонту або будівництва без розводів в будь-яку погоду. Миєму вікна, фасади, зовнішню рекламу та вітрини на будь-якій висоті проф. засобами. Розрахунок готівкою, з ПДВ чи між ФОП.

Миємо

Вітрини

Детальніше

Фасади

Детальніше

Рекламні конструкції

Детальніше

Будь-які поверхні на висоті методом промальпу

Детальніше
Новинка: сезонне миття вікон і фасадів до 25 м з землі за допомогою WFP-системи. Мийка без хімії демінералізованою водою – не потрібно стягувати, висихає без розводів. Підходить для рівних поверхонь без козирків, балконів, ніш.

Вартість миття вікон, вітрин, фасадів

Миття Ціна
офісних перегородок від 25 грн кв. м. (мінімальне замовлення 1800 грн)
вітрин від 35 грн кв. м. (мінімальне замовлення 1800 грн)
вікон від 45 грн кв. м.
фасадів від 45 грн кв. м.
висотні роботи договірна
миття з землі WFP-системою від 25 грн кв. м.
Точну вартість називаємо після оцінки по фото в Viber або після огляду наживо на об’єкті. Виїзд на оцінку по Києву безкоштовний і до оформлення замовлення не зобов’язує.

FAQ

Як відбувається мийка вікон і фасадів?
+
Виїжджаємо на оцінку – складаємо кошторис – сплачуєте за ПДВ або через ФОП – клінери і висотники миють поверхні. Оцінка в Києві безкоштовна, виїжджаємо в день замовлення.
Скільки триває клінінг (миття) вікон?
+
Тривалість залежить від площі і висотності скління, доступності, наявності водного каменю і висолів. Стандартне миття вікон в офісі площею 40-50 кв.м. триває день, фасади миємо за 2-3 дня.
Яка ціна миття вікон в клінінговій компанії?
+
Вартість сезонної мийки 1 кв.м. вікон починається від 45 грн. Миття скляних вікон, вітрин, фасадів після ремонту або на висоті альпіністами розраховуємо індивідуально. Телефонуйте (096) 058-7-700, підготуємо кошторис.
Від чого залежить ціна на мийку вікон і фасадів в Києві?
+
На ціну впливає забрудненість, поверховість, доступність до зовнішньої сторони скла, складність клінінгу. Телефонуйте (096) 058-7-700 – порахуємо вартість.
Як замовити миття вікон і фасадів будівель?
+
Для оформлення замовлення на миття вікон, вітрин та фасадів телефонуйте (096) 058-7-700 або замовляйте зворотний дзвінок за 30 сек на сайті.
Чи працюють фірми по миттю вікон за Києвом? Скільки коштує виїзд?
+
Так, працюємо в передмістях до 50 км – Софіївській Борщагівці, Ірпені, Вишневому, Боярці, Броварах, Борисполі, Вишгороді і т.д. Виїзд від 200 грн, розраховується індивідуально.
Розрахувати вартість

    Ім'я*

    Телефон*

    Email*

    Повідомлення

    Ваші персональні дані не будуть опубліковані або передані третім особам.