Київ, бульвар Вацлава Гавела 4, корпус 2.
пн-нд – цілодобово без вихідних
Сьогодні професійне прибирання офісу не примха, а необхідність – воно в 2-3 рази скорочує витрати на заміну килимових покриттів, м’яких меблів, предметів інтер’єру. Також обслуговування офісних приміщень сервісними співробітниками клінінгової компанії, а не силами бабусі зі шваброю, підвищує якість прибирання і формує позитивний імідж фірми.
Обслуговування бізнес-структур охоплює наступні напрямки
Генеральне прибирання офісів
і прилеглої території
Щоденний клінінг
для офісів ОЦ, БЦ, ТРЦ за контрактом
Прибирання офісів після ремонту
з видаленням складних плям і розпакуванням меблів
Промисловий альпінізм
миття вікон і фасадів на висоті
Хімчистка
офісних меблів, ковроліну, жалюзі
Закупівля засобів для прибирання
і санітарно-гігієнічної продукції
Кошторис формуємо індивідуально під об’єкт і за бажанням замовника включаємо додаткові роботи: миття вікон, закупівлю продуктів харчування, підтримання в чистоті мікрохвильовки і посудомийної машини.
За запитом готуємо кілька варіантів пропозиції з різними цінами.
Прибирання приміщень, офісів, офісних будівель в Києві від «Армії чистоти» можливе цілодобово без вихідних в зручний для вас час.

Довіряють нам

Цікавить вартість?
Залиште заявку, щоб менеджер зв’язався з вами і погодив час візиту оцінювача.

Вигоди від співпраці з «Армією чистоти»

Час
Прибирання офісних приміщень виконуватиметься в зручний для вас час за індивідуальним планом:
до початку робочого дня: орієнтовно з 6:00 до 9:00 ранку;
ввечері після того, як співробітники підуть додому;
протягом дня.
У великих офісних будівлях ранкове, вечірнє і денне прибирання комбінується таким чином, щоб і місця загального користування, і окремі кабінети підтримувались в чистоті. Для невеликих компаній можливий підбір персоналу на неповний день, щоб зменшити вартість обслуговування.
Якість
Генеральне прибирання офісів або клінінг після ремонту зазвичай займає один-два дня. На об’єкті одночасно працює бригада з 3-5 співробітників.
Хімію, набори для миття вікон, парогенератори, пилососи та іншу техніку надає «Армія чистоти», причому замовник сам вирішує, які засоби і витратні матеріали будуть використовуватися на об’єкті. Адміністратор організовує процес так, щоб мінімізувати витрати замовника і вирішити завдання, які ставилися перед початком співпраці.
Ціна
Вартість прибирання офісів формується індивідуально. «Армія чистоти» готова в розумних межах адаптуватися до бюджету клієнта, не втрачаючи якість. Ми обговорюємо вартість послуг, знижки, розбивку платежу на частини, оплату готівкою або за безготівковим розрахунком, а також обсяг бонус-послуг, які даруємо постійним клієнтам.

Скільки коштує прибирання офісу в Києві?

Фіксованої ціни за 1 кв. м. немає, так як неможливо заздалегідь передбачити вимоги клієнта, обсяг роботи, вид покриттів і т.д. Щоб створити комерційну пропозицію по прибиранню, наш менеджер безкоштовно виїжджає на об’єкт для оцінки. Він вивчає особливості приміщень (будівлі), робить виміри, спілкується з замовником і на підставі отриманої інформації робить прорахунок вартості.
Замовте безкоштовний візит менеджера-оцінювача зараз, щоб отримати індивідуальний кошторис на наступний день після візиту!
«Армія чистоти» готова в розумних межах адаптуватися до бюджету, не втрачаючи якість!
Причому обговорюється фінансова сторона (знижки, розбивка платежу на частини, оплата готівкою або за безготівковим розрахунком), обсяг бонус-послуг, які в обов’язковому порядку отримують наші постійні клієнти.
Телефонуйте або пишіть через форму зворотнього зв’язку, щоб обговорити вигідний варіант співпраці.
Розрахувати вартість

    Ім'я*

    Телефон*

    Email*

    Повідомлення

    Ваші персональні дані не будуть опубліковані або передані третім особам.